BRIBIR Boćari Bribira, prvaci 2. županijske lige Istok, primili su pobjednički pehar. Prvacima odnosno kapetanu Željku Blažičeviću pehar je na boćalištu Ćokovo uručila predsjednica Boćarskog saveza Primorsko-goranske županije Renata Ševerdija. Predsjednik BK Bribir Ivica Jerčinović poručio je predsjednici županijskog saveza da se Bribir vraća u ligu kojoj pripada. Predsjednica Ševerdija je uzvratila da joj je drago što se Bribir odlučio ući u višu ligu i što vidi mlade u klubu.
Ekipu prvaka predvode voditelj Draženko Blažičević, kapetan Željko Blažičević, predsjednik Ivica Jerčinović, Vinko Antonić, Bruno Blažičević, Draženko Blažičević, Stjepan Blažičević, Željko Blažičević, Fran Citković, Adrian Čor, Mate Ćorluka, Milan Dundović, Danijel Kršul, Sanjin Mavrić, Marinko Plovanić, Petar Saftić, Davor Saftić, Marko Strizić, Željko Strizić, Dominik Tonković, Niko Tonković, Zoran Tonković, Žarko Tonković, Dario Vlastelić i Ivica Vlastelić.
U 1. županijskoj ligi Bribirci će igrati na svom boćalištu. Ove godine su odmjeravali snage s Hreljinom, Križišćem, Selcem i Škrljevom, a sljedeće sezone susjedske derbije igrat će s Drivenikom i Svetim Jakovom 2.
Izvor: tunera.info/Anto Ravlić











